Titles you rated
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A DayRated ★ 2.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5