Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0