Titles you rated
Porco RossoRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.5
SliverRated ★ 2.5
Inside ManRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5