Movies
Ratings
40
TitanicRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0