Movies
Ratings
33
Red CarpetRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0