Movies
Ratings
856
The King's WardenRated ★ 3.0
CleopatraRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0