Titles you rated
CarolRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
HerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0