Titles you rated
Lost In LoveRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5- Talking ArchitectRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5