Movies
Ratings
844
BallerinaRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0