Movies
Ratings
30
August RushRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 1.5