Movies
Ratings
392
CoralineRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0