Titles you rated
BatmanRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.0
King of ComedyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
CrankRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0