Movies
Ratings
61
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
YoloRated ★ 3.0
HungerRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 4.0
JulesRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 5.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5