Movies
Ratings
457
The Expendables 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0