Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0