Movies
Ratings
192 Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 1.5 Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 1.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.5 No Other ChoiceRated ★ 4.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
 The HandmaidenRated ★ 3.5 The HandmaidenRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 3.0 Decision to LeaveRated ★ 3.0
 L' Etarnger Du PlageRated ★ 2.0 L' Etarnger Du PlageRated ★ 2.0
 Swing GirlsRated ★ 3.0 Swing GirlsRated ★ 3.0
 Kamikaze GirlsRated ★ 5.0 Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
 Memories of MatsukoRated ★ 5.0 Memories of MatsukoRated ★ 5.0
 BurningRated ★ 3.5 BurningRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 1.0 KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
 Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 3.0 Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 3.0
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
 After School Soda Weather Special EditionRated ★ 4.0 After School Soda Weather Special EditionRated ★ 4.0
 We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0 We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
 SearchingRated ★ 2.5 SearchingRated ★ 2.5
 Memories of MurderRated ★ 3.0 Memories of MurderRated ★ 3.0
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5 All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5