Movies
Ratings
467
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0