Titles you rated
SunflowerRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
FriendRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0