Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
MidoriRated ★ 3.5
The Tin DrumRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Elephant ManRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
FailanRated ★ 1.5
The ShiningRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
GrotesqueRated ★ 2.0
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and BloodRated ★ 1.5
A Serbian FilmRated ★ 2.0
ScreamRated ★ 3.5