Movies
Ratings
186
Begin AgainRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0