Titles you rated
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5