Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.0
Darkest HourRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Clown of a SalesmanRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 1.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5