Movies
Ratings
135
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5