Movies
Ratings
68
3 IdiotsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 1.5
DianaRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 2.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0