Movies
Ratings
693
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5