Movies
Ratings
376
Man on FireRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
NeighborsRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Cutthroat IslandRated ★ 3.5
Days of ThunderRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
AssassinsRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5