Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0