Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0