Movies
Ratings
211
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The SpeechRated ★ 3.0
The Lost CityRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0