Movies
Ratings
636
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5