Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0