Titles you rated
PopulaireRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5