Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 0.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MimicRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5