Titles you rated
DumboRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.0
DoomRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0