Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0