Titles you rated
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Seven SwordsRated ★ 3.0
Dragon Tiger GateRated ★ 2.5
14 BladesRated ★ 4.5
Why Did You Come to My HouseRated ★ 3.0
19-NineteenRated ★ 3.0
RestorationRated ★ 4.0
Less Than ZeroRated ★ 4.0
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0