Movies
Ratings
56
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0