Titles you rated
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 1.0
Nuovo OlimpoRated ★ 0.5
The KillerRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
TarRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0