Movies
Ratings
381
FlippedRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0