Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0