Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The CulpritRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0