Titles you rated
FlippedRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0