Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Bad EducationRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0