Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- WAS WILLRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- No thank youRated ★ 3.0
- Love in the Tinder ageRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0- LADY AT BATHSRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Winter sleepRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0