Titles you rated
TroubleshooterRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5