Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0