Titles you rated
Wet DreamsRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
HawkingRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 1.0
3-IronRated ★ 1.0
Going by the BookRated ★ 3.0