Titles you rated
Universal SoldierRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0