Movies
Ratings
43- Whispering WaterRated ★ 3.0
RougeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 4.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 2.5
Good FortuneRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5