Movies
Ratings
393
Be with YouRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0